KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9355094
nr 935 5094
Blandteknik
Ulf Larsson, Troll, signerad, 68x65
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 19 januari 2015
kl 20:32:27
15/1 18:41:06
1.200 kr
19/1 18:42:04